Шановні батьки майбутніх п’ятикласників!

Зарахування дітей до 5-х класів здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 16.04.2018 №367) та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів по Конотопській спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2 Конотопської міської ради Сумської області (https://school2.osvita-konotop.gov.ua/pravila-prijomu-do-zakladu-osviti.html)
У цьому навчальному році у зв’язку з крантинними заходами зарахування дітей до 5-х класів буде здіснюватися з 12.05.2020 по 12.06.2020.
Прийом заяв до послаблення карантинних заходів буде здійснюватися в дистанційному режимі.
Заяву можна подати електронною поштою або на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», надіславши скановану форму заяви та свідоцтва про народження Вашої дитини.
Ви можете надіслати сканкопію зави про зарахування на нашу електронну пошту konotop.school2@gmail.com за зразком, поданим у Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів по Конотопській спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2 Конотопської міської ради Сумської області(https://school2.osvita-konotop.gov.ua/pravila-prijomu-do-zakladu-osviti.html), сканкопію свідоцтва про народження дитини та дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття Вашої заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?
Для цього треба:
Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
Зареєструватися.
Обрати школу, яка обслуговує Ваш мікрорайон.
Створити заяву, унісши необхідну інформацію, та зберегти її.
Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.
Звертаємо увагу, що остаточне зарахування дітей до закладу буде здійснюватися виключно на підставі оригіналів документів, поданих особисто після закінчення карантину.
Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту й достовірність усієї інформації та всіх документів, що подаються до закладу.
Просимо не хвилюватися, якщо щось не виходить. Для отримання консультації телефонуйте за номером 2 63 42.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *