ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ

станом на 01.09.2019р.

Робота по залученню додаткових джерел фінансування закладу освіти та їх раціональному використанню побудована відповідно до діючих нормативно-правових документів у галузі освіти та локальних актів.

Працівниками школи беззастережно виконуються вимоги щодо дотримання бюджетно-фінансової дисципліни.

Класними керівниками 5-11 класів було створено належні умови для роботи батьківських комітетів класу з питань контролю за організацією фінансово-господарської діяльності навчального закладу. Забезпечена участь здобувачів освіти та їх батьків у  загальношкільній конференції (01.09.2018)  для визначення основних напрямків господарської діяльності та зміцнення навчально-матеріальної бази закладу освіти. Відбувається звітування голів батьківських комітетів  на зборах  кожного класу не рідше  двох разів на рік, відповідно у першому та другому семестрах.

За результатами участі в унікальному проекті «Книжкова лабораторія змін «Зі сторінок у життя»  (ініціатори проекту – Громадська спілка «Міжнародний інститут інтегрального розвитку», EdCamp Ukraine, Простір емоційного розвитку EMPATIA.pro та видання «Нова українська школа»,  #книгоНУШ) Конотопська СШ №2 отримала в подарунок  44 книги,  кожна з яких є інвестицією в майбутнє, у світ психології, філософії, педагогіки.  Загальна вартість подарованих книжок становить 8919 грн.

У 2018-2019 н.р.  у рамках проведення регіональної (не)конференції Міні-EdCamp Konotop «Інтеграція змісту освіти в контексті Гуманної педагогіки» закладу освіти було подаровано книги від фізичної особи Герасеменко М.М. на загальну суму 1090грн. Також була здійснення благодійна допомога від громадськості для поліпшення матеріальної бази бібліотеки закладу освіти у вигляді книг на загальну суму 1570 грн.

За рахунок благодійної допомоги пофарбовано огорожу спортивного майданчика   площею 163 м2.

Згідно з рішенням загальношкільних батьківських зборів (протокол №1 від 03.09.2018) було прийнято та запроваджено в дію важливий документ «Заходи  по зміцненню навчально-матеріальної бази  і господарська діяльність на 2018-2019 навчальний рік», відповідно до якого здійснювалися ремонтні роботи.

Надійшла благодійна допомога  у вигляді товарів на загальну сумі 42886,16грн. для оснащення та ремонту таких класних кімнат та навчальних кабінетів: № 43, 42, 41, 31 ,30, 29, 28, 27, 36, 37, 35, 13, 11, 10 ,8, 7, 22, лабораторії фізики, хімії, біології.

Протягом 2018-2019 н.р. було обладнано кабінет практичного психолога, створено музей духовних надбань Сумщини, обладнано новими стендами кабінети хімії, німецької мови. Проведено поточний ремонт та встановлено підвісні стелі на сцені актової зали,  у бібліотеці.

За рахунок коштів місцевого бюджету з метою підготовки закладу освіти до нового 2019-2020 н.р. для проведення фарбування фасаду будівлі, підлоги та стін коридорів І-ІІІ поверхів, бібліотеки, спортивної, актової, читальної зали, кабінетів №21, №5, №25, №40 було придбано такі будівельні матеріали:

І семестр 2018-2019н.р.: штори, тканина, карнизи, банери, госп.товари, електротовари, спортовари, полиці, світильники, табелі, миючі засоби, чорнила, канцтовари, папір, стіл на загальну суму 34609,45 грн.

Депутатські кошти (депутат Конотопської міської ради В.Гланц) – 5000 грн. госптовари для встановлення підвісної стелі в кабінеті психолога.

ІІ семестр 2018-2019н.р.: гардини, стенди, будматеріали, люстри, госптовари, електротовари, футболки з логотипом, шкільна документація, класні журнали на загальну суму 32024,69грн.

Фарба, у тому числі емаль алкідна різнокольорова, на суму 16622,82 грн.; фарба латексна акрилова для стін, стелі та фасаду на суму  9239,1 грн. Усього на загальну суму – 25861,92грн.

Депутатські кошти (депутат Конотопської міської ради В.Гланц) – 3024 грн. придбання жалюзі в кабінет психолога.

Директор школи                                                О.Б.Матвійчук

Вам може бути цікаво...