Євроклуб “Flash”

Завдяки представництву Європейського Союзу в Україні та за сприяння Сумського центру європейських ініціатив діяльність шкільного євроклубу “Flash” Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 вийшла на якісно новий рівень. Ми розпочали новий проект, метою якого є розширення європейського світогляду учнів. Ми плануємо проводити громаські акції та флешмоби на підтримку європейських цінностей свободи та демократії.
Представництво Європейського Союзу в Україні надало нашому навчальному закладу матеріальну допомогу у вигдяді футболок, прапорців, значків, канцелярського приладдя та навчальної літератури на тему: “Відкрий для себе Європу”. Сподіваємося на подальшу співпрацю в рамках проекту.