“Подвиг і трагедія героїв Крут та Іловайська”

До пам’ятної дати сторіччя бою під Крутами 30 січня в Конотопській спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2 відбувся захід “Подвиг і трагедія героїв Крут та Іловайська”, який разом з учнями навчального закладу підготувала учитель історії та української мови Черняк Наталія. На захід було запрошено маму почесного громадянина міста, учня нашої школи Ничвидюка Валентина, який отримав це звання посмертно, військового капелана отця Степана Кузя та голову Конотопської організації ветеранів АТО Артема Мельничука. Запрошені гості багато говорили про непростий вибір, який випав на долю українських військових. У нашій історії тісно переплітаються трагічні й героїчні сторінки. Тому проведена паралель між сучасними подіями та подіями сторічної давнини дає нам привід задуматися над долею рідної країни.
Герої не вмирають.