Про перелік предметів державної підсумкової атестації в основній школі

Картинки по запросу ГЕРБ УКРАЇНИ ЧОРНО БІЛИЙ

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

КОНОТОПСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ № 2  КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

05.04.2018                                                                                             №109

Про перелік предметів державної

підсумкової атестації в основній школі

На виконання рішення педагогічної ради (№7 від 05.04.2018), керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015, року за № 157/26602, листа Міністерства освіти і науки України від  № 1/9-66 від 31.01.2018  «Про організоване завершення 2017-2018 н. р.

НАКАЗУЮ:

1. Провести державну підсумкову атестацію з предмета за вибором навчального закладу з таких навчальних предмтів:

у 9А класі – «Історія України»;

у 9Б класі – «Англійська мова».

1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Меренок Т.А.

Директор школи                                                                    О.Б.Матвійчук