Цінність життя 🌼

Життя кожної людини є дуже цінним вже само по собі, адже немає ніде в світі ще одної такої унікальної та особливої людини, як Ви!

Дитини, яка ще не встигла зробити нічого в житті, потребує уваги, турботи та любові. Тому що її життя неймовірно цінне для її батьків та суспільства. Дуже важливо, щоб соціум забезпечив кожній дитині гідні умови для її розвитку!

Життя єдине і неповторне, слід завжди про це пам‘ятати🌟

І саме зараз час проживати кожен день з радістю та задоволенням.

Найважливіші та найцінніші речі у житті поруч – близькі та рідні, ваші діти, здоров‘я, друзі та подруги, маленькі повсякденні дрібниці, які змушують посміхатися.

Пам‘ятайте, що діти завжди беруть приклад з дорослих.

Цінуйте своє життя та розповідайте дітям та підліткам, яким цінним є їхнє життя, які вони здібні, розумні, талановиті і як багато гарного вони ще можуть зробити у своєму

житті 🙏🏻

#ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStrada #LaStradaUkraine #ЮНІСЕФ #UNICEF #UNICEFUkraine #LaStradaUkraine_UNICEF

#цінністьжиття