Дебатний клуб

Сьогодні відбулося засідання дебатного клубу з англійської мови «Анорексія, булемія: захворювання чи данина моді?» до Міжнародного дня без дієт. І це є знаменною подією. Адже учні не лише виявили своє ставлення щодо моди на стрункі фігури та пов’язані із цим захворювання, а й визначили розумні шляхи набуття гарної спортивної форми завдяки здоровому способу життя та здоровому харчуванню. До речі, спілкування відбувалося англійською мовою, тож учні мали можливість використати знання, набуті на уроках, на практиці!

Засідання дебатного клубу

з англійської мови

««Анорексія, булемія: захворювання чи данина моді?» до Міжнародного дня без дієт»

Мета: сприяти подоланню стереотипів щодо людської краси та привабливості; формувати здорові звички; привертати увагу до психологічних проблем молоді та шляхів їх подолання

Вид роботи Ресурсне забезпечення
Вступний блок
Вступне слово вчителя. Повідомлення теми й мети засідання
Основний блок
1. Позиція «За» і «Проти».

Вправа  «Шкала думок»

Папір формату А1 – 15 шт., маркери
2. Перегляд відеоролика «Причини і наслідки анорексії».

Вправа «Мозковий штурм»

3. Робота в групах.