Розмальовки-антистрес допоможуть знизити тривожність

У період підвищеної тривоги та стресу, яким досить легко піддатися під час карантину, важливо турбуватися про свій емоційний стан. Коли людина замкнута у чотирьох стінах, знайти справу, яка би додавала сил і заспокоювала, досить складно. На допомогу і дітям, і дорослим прийдуть розмальовки-антистрес.
Розфарбування складається з безлічі дрібних деталей, різних ліній і завитків. Зосереджуючи всю свою увагу на розмальовці, людина забуває про негаразди і тривоги, переносячи при цьому акцент на гарний настрій.
Величезне значення має і вибір кольорів:
o зелений означає спокій,
o помаранчевий і жовтий — радість і активність,
o синій — спокій і довіру.
Дослідження підтвердили: чим більше кольорів використовується при розфарбовуванні, чим більше дрібних деталей, і складніший малюнок, тим краще працює мозок. Адже в цьому процесі задіяні обидві півкулі мозку, розвиваючи творчі здібності людини. Хочеться ще додати, що розмальовки антистрес — це своєрідний килим — літак, який повертає нас в дитинство, коли життя було веселим і безтурботним, коли можна було розкидати пісок в пісочниці, бігати босоніж по калюжах.
Оберіть розмальовку, роздрукуйте її, візьміть фломастери або олівці і фарбуйте так, як колись в дитинстві. Довіртеся своїй фантазії і інтуїції в підборі кольорів і у вас обов’язково вийде гарна картина.
Додаю декілька розмальовок для вас))

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *