ЯК РОЗВИВАТИ В СОБІ ПОЧУТТЯ ВДЯЧНОСТІ ТА РАДІТИ КОЖНОМУ ДНЮ

Життя буває дуже складним. Але завжди є привід для подяки, навіть у найважчі моменти.
Сьогодні пропоную дуже гарну та корисну практичну вправу, яка буде корисною як для дітей, так і для дорослих.
Дослідження показують, що вдячні люди прагнуть бути здоровими та щасливими. Вони демонструють більш низький рівень стресу і депресії, краще справляються з неприємностями та краще сплять.
Коли ми зосереджені на хороших речах, у нас з’являється стимул жити та піклуватися про інших людей.
Якщо ми проводимо наші дні, міркуючи про все, що пішло не так, то і життя наше не буде яскравим. Це не означає, що потрібно постійно посміхатися і радіти. Потрібно чітко усвідомлювати: життя – це не завжди безкінечна чорно-біла смуга.
Потрібно вміти бути вдячним за прості речі: відмінну погоду, продуктивний день, наших рідних людей і тоді ми будемо почуватися більш щасливими.
Є багато способів виростити подяку. По-перше, потрібно звикати повторювати формулу подяки з самого ранку. Ми можемо подякувати комусь за щось, можемо подякувати новому дню, подякувати собі і т.д. Можна написати невеличку записочку комусь зі словами вдячності або просто купити шоколадку і сказати «Спасибі». А ще – заведіть щоденник подяки й кожного дня пишіть 5 речей, за які ви хочете сказати «спасибі!» і це допоможе Вам радіти кожному дню. Це дійсно працює!