Погодження матеріалів для проведення державної підсумкової атестації

Картинки по запросу ГЕРБ УКРАЇНИ ЧОРНО БІЛИЙ

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

КОНОТОПСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ № 2   КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

05.04.2018                                                                                        №104

Про погодження матеріалів для проведення

державної підсумкової атестації

На виконання рішення педагогічної ради (№7 від 05.04.2018), керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015, року за № 157/26602, листа Міністерства освіти і науки України від  № 1/9-66 від 31.01.2018  «Про організоване завершення 2017-2018 н. р.

НАКАЗУЮ:

1. Погодити наступні матеріали для державної підсумкової атестації:

9А клас

українська мова (диктант), учитель Нікашкіна Н.В.,

математика, учитель Рибець С.Д.,

історія України, учитель Прокопець В.М.

9Б клас

українська мова (диктант), учитель Пономарьова Л.М.,

математика, учитель Козлова О.М.,

англійська мова, учителі Кириченко Т.В., Мичак О.В., Присікайло О.В.

1. Забезпечити відповідне збереження матеріалів державної підсуцмкової атестації та відкрити їх у день проведення.
  2. 3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Меренок Т.А.

Директор школи                                                                    О.Б.Матвійчук