Проведення державної підсумкової атестації

Картинки по запросу ГЕРБ УКРАЇНИ ЧОРНО БІЛИЙ

Конотопська міська рада  відділ освіти

КОНОТОПСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Виконкомівська , 12,  м.Конотоп, Cумська обл.,  41600,

тел. (05447)26342, (05447)66311,

e-mail  [email protected]

витяг з ПРОТОКОЛУ №7                               05.04.2018

засідання  педагогічної ради

Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2

Конотопської міської ради  Сумської області

Голова – Матвійчук О.Б.

Секретар – Головко Ю.М.

Присутні – 32 особи  (список додається)

Порядок   денний:

1. Про перелік предметів державної підсумкової атестації в основній школі (доповідач – Кириченко Т.В., заступник директора з науково-методичної роботи).
  2. Про погодження матеріалів для проведення державної підсумкової атестації (доповідач – Меренок Т.А., заступник директора з НВР).
  3. СЛУХАЛИ:

Кириченко Т.В., заступник директора з науково-методичної роботи, зазначила, що керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015, року за № 157/26602, листа Міністерства освіти і науки України від  № 1/9-66 від 31.01.2018  «Про організоване завершення 2017-2018 н. р.  потрібно здійснити вибір предметів для проведення державної підсумкової атестації в основній школі

1. ВИСТУПИЛИ:

Меренок Т.А., заступник директора з начально-виховної роботи, запропонувала провести державну підсумкову  атестацію в 9-х класах з таких навчальних предметів: у 9А класі – «Історія України»; у 9Б класі – «Англійська мова» як предметів за вибором навчального закладу відповідно до вимог нормативних документів у галузі освіти.

1. УХВАЛИЛИ:

Провести державну підсумкову  атестацію з таких предметів за вибором навчального закладу:

у 9А класі – «Історія України»;

у 9Б класі – «Англійська мова».

1. СЛУХАЛИ:

Меренок Т.А., заступник директора з начально-виховної роботи, сказала, що керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015, року за № 157/26602, листа Міністерства освіти і науки України від  № 1/9-66 від 31.01.2018  «Про організоване завершення 2017-2018 н. р. необхідно погодити матеріали для проведення державної підсумкової атестації у 9-х класах.

1. ВИСТУПИЛИ:

Кириченко Т.В., заступник директора з науково-методичної роботи, запропонувала погодити матеріали для державної підсумкової атестації та забезпечити відповідне їх збереження.

1. УХВАЛИЛИ:

1. Погодити наступні матеріали для державної підсумкової атестації:

9А клас

українська мова (диктант), учитель Нікашкіна Н.В.,

математика, учитель Рибець С.Д.,

історія України, учитель Прокопець В.М.

9Б клас

українська мова (диктант), учитель Пономарьова Л.М.,

математика, учитель Козлова О.М.,

англійська мова, учителі Кириченко Т.В., Мичак О.В., Присікайло О.В.

1. Забезпечити відповідне збереження матеріалів державної підсумкової атестації та відкрити їх у день проведення.

Голова педагогічної ради                                      О.Б.Матвійчук

Секретар                                                                      Ю.М.Головко