П р о т о к о л загальношкільної конференції

Картинки по запросу ГЕРБ УКРАЇНИ ЧОРНО БІЛИЙ

Конотопська міська рада

відділ ОСВІТИ

КОНОТОПСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П р о т о к о л

загальношкільної  конференції

1 вересня 2017 року

Голова – Гавриленко А.М.

Секретар – Луцик О.Л.

Присутні: 54 особи.

Порядок денний:

1. Звіт  керівника закладу освіти за підсумками 2016-2017 навчального року (текст доповіді Матвійчук О.Б.,  директора школи).
  2. Ознайомлення з розпорядженням міського голови від 28.03.2017 № 101-од «Про заборону батьківських внесків у загальноосвітніх навчальних закладах міста» (Матвійчук О.Б.,  директор школи)
  3. Про організацію гарячого харчування здобувачів освіти у 2017-2018 навчальному році (інформація заступника директора з науково-методичної   роботи Кириченко Т.В.).
  4. Ознайомлення з основними положеннями, розробленими Міністерством освіти і науки України щодо упровадження засад Нової української школи та   заходами відділу освіти Конотопської міської ради, закладу освіти щодо впровадження НУШ (доповідь заступника директора з навчально-виховної  роботи Меренок Т.А.).

І.СЛУХАЛИ:

Матвійчук О.Б., директора школи (текст доповіді розміщено на сайті закладу освіти).

УХВАЛИЛИ:

1. Роботу керівника закладу освіти Матвійчук О.Б. у 2016-2017 навчальному році вважати задовільною.
  2. З метою зміцнення навчально-матеріальної бази закладу освіти батьківським комітетам 5-11 класів розробити план проведення ремонтних робіт класних кімнат та навчальних кабінетів на 2017-2018 навчальний рік до 10.09.2017.
  3. Завгоспу закладу освіти Кириченку М.І. підготувати загальне замовлення на будівельні матеріали до відділу освіти Конотопської міської ради до 01.10.2017.
  4. Ознайомлення з розпорядженням міського голови від 28.03.2017 №101-од «Про заборону батьківських внесків у загальноосвітніх навчальних закладах міста».

ІІ.СЛУХАЛИ:

Матвійчук О.Б., директора школи, яка ознайомила присутніх з розпорядженням міського голови від 28.03.2017 №101-од «Про заборону батьківських внесків у загальноосвітніх навчальних закладах міста».

УХВАЛИЛИ:

1. Узяти інформацію до відома.
  2. Класним керівникам 5-11 класів довести інформацію до батьків здобувачів освіти до 03.09.2017.

ІІІ.СЛУХАЛИ:

Кириченко Т.В., заступника директора  з науково-методичної роботи, яка ознайомила з наказом відділу освіти від 21.08.2017 № 416-од «Про  організацію харчування в навчальних закладах міста у 2017-2018 навчальному році».

ВИСТУПИЛИ:

Головко Ю.М., заступник директора з виховної роботи, яка  ознайомила присутніх з переліком соціально незахищених категорій здобувачів освіти, яким надаються пільги при організації гарячого харчування.

УХВАЛИЛИ:

1. Ужити невідкладних заходів щодо створення необхідних умов для організації харчування усіх категорій здобувачів освіти.
  2. Педагогічному колективу, медичній сестрі та представникам з числа батьків здобувачів освіти забезпечити неухильний контроль за дотриманням нормативно-правових вимог у процесі організації гарячого харчування протягом навчального року.

ІІІ.СЛУХАЛИ:

Меренок Т.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила з основними положеннями, розробленими Міністерством освіти і науки України щодо упровадження засад Нової української школи та   заходами відділу освіти Конотопської міської ради, закладу освіти щодо впровадження НУШ.

УХВАЛИЛИ:

1. Узяти інформацію до відома.
  2. Педагогічному колективу створювати необхідні умови для впровадження засад Нової української школи в зміст навчальної та виховної роботи протягом навчального року.

Голова                                                                                             А.М.Гавриленко

Секретар                                                                                   О.Л.Луцик